دنده گلودار اسپیسر گیربکس میانی 285

G346

0 تومان

هم اکنون شما تعداد 0 محصول در سبد دارید

افزودن به سبد خرید
مشخصات محصول
تیپ تراکتور مسی فرگوسن 285
نام فارسی اصلی دنده گلودار اسپیسر گیربکس میانی285
گروه اصلی قطعات تراکتور

شرکت کولیس با در اختیار داشتن ماشین آلات فنی و تجربه طولانی مدت، تولید کننده قطعات خودرو، تراکتور و موتورسیکلت است. همچنین این شرکت با ارائه قطعات با کیفیت، قیمت منطقی و زمان تحویل مناسب در زمینه تولید قطعات وسایل نقلیه و موتورسیکلت همکاری و فعالیت مداوم دارد. محصولات این شرکت، براساس نیاز شرکت‌های تولید کننده موتورسیکلت و مطابق با استانداردها و مشخصات فنی شرکت مادر تولید و عرضه می‌شود. بعضی از قطعات تولیدی این شرکت بعنوان قطعات یدکی در بازارهای داخلی و خارجی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

 

چـرخ دنـده G346 به شمـاره فنـی  1692533M2 در گیـربکس میانی تراکتـورهای جفت دیفرانسیل تیپ 285 مسی فرگوسن مورد استفاده قرار می گیرد.

این چرخ دنده برروی شفت محوری بالای گیربکس با کد فنی L539 به شمـاره فنی 1692532M1 مونتــاژ می شـود و در حین کارکـرد با چـرخ دنـده G357 بـه شماره فنی 3697755M1 درگیـر می شود.
این چرخ دنده در قطر داخلی خود دارای هزار خاری ( Internal Spline ) با گام 10 دندانه در اینچ (Dp 10)، زاویه فشار 25 درجه و از نوع تماس عرضی ( Side fit ) با تعداد دندانه 22 می باشد.

این چرخ دنده 41 دندانه بوده و گام دنده های آن 6 دندانه در اینچ (Dp 6) می باشد؛ نکته جالب در دندانه های این چرخ دنده این است که اینولوت این چرخ دنده دارای فرم اصلاحی کراون دنده( Involute Crown )  از نوع کا ( K type ) به اندازه 33 میکـرون می باشد. سطـح جانبـی چـرخ دنـده نیز دارای فـرم اصلاحی کـراون لیـد ( Lead Crown ) به اندازه 12 میکـرون می باشد.

جنس این چرخ دنده از گروه سمانته و M1704 گرید 620 J27-41 که معادل 16MnCr6 است، می باشد. مواد اولیه این چرخ دنده پس از عملیات فورج ( Forging ) و طی مراحل نرمالیزه آماده ماشین کاری می شود.

چرخ دنده پس از ماشین کاری و خانکشی هزار خاری داخلی، توسط دستگاه هاب دنده زنی شده و پس از عملیات پخ زنی (Chamfering) توسط دستگاه تمام اتوماتیک توسط دستگاه شیوینگ، سطح کیفی چرخ دنده ها ارتقاء می یابد.

چـرخ دنـده پس از تکمیـل مراحل ماشین کاری و دنـده زنی، به مرحله عملیـات حرارتی ارسـال می گردد، این چرخ دنده در کوره های گازی تمام اتوماتیک سمانته و کوینچ شده و پس از عملیات تمپر آماده شات بلاست می گردد.

قطعات پس از شات بلاست و طی مراحل کنترل کیفی به واحد بسته بندی جهت ارسال به مشتری تحویل داده می شود.

این چرخ دنده هم در شرکت تراکتورسازی ایران و هم توسط مراکز خدمات پس از فروش مورد استفاده قرار می گیرد.

قطعات گیربکس تراکتور
گروه اصلی
تیپ تراکتور
نام فارسی اصلی
محصولات مرتبط